امکانات هتل فارابی

_کافی نت               _میز بیلیارد                _پارکینگ                     _لاندری

_رستوران                _لابی                       _کافی شاپ                _گاو صندوق

_نمازخانه                _تهویه هوا

هتل فارابی

هتل فارابی یکی از هتل آپارتمان های واقع در کیش می باشد که دارای قیمتی بسیار مناسب برای اقامت است. این هتل، مکانی مناسب برای اقامت کسانی می باشد که تنها برای استراحت، آن را برمی گزینند. 

هتل فارابی کیش یک هتل دو ستاره است که بیشتر برای اقامت های کاری مناسب است با این حال هتل فارابی کیش دارای امکانات بسیار مناسبی می باشد که می تواند اقامت را برای شما بسیار راحت تر کند. لازم به ذکر است که قیمت پایین اقامت و رزرو در هتل فارابی کیش و دو ستاره بودن آن دلیلی بر کم بودن امکانات این هتل نیست و شما می توانید با پرداخت هزینه‌ی کم در این هتل اقامت داشته باشید. با ما همراه باشید تا درباره هتل آپارتمان فارابی کیش اطلاعات بیشتری به دست آورید.

امکانات و خدمات هتل آپارتمان فارابی کیش

هتل آپارتمان فارابی کیش یکی از هتل های ارزان قیمت و مناسب برای اقامتی کوتاه مدت است و شما می توانید با اقامت در این هتل از امکانات مناسب آن برخوردار شوید.

لابی، پارکینگ، کافی شاپ، رستوران، صندوق امانات، چایخانه، کافی نت، بیلیارد، نمازخانه و اتو شویی.

اتاق های هتل آپارتمان فارابی کیش

هتل آپارتمان فارابی کیش یکی از هتل های بسیار مناسب برای اقامت است که بیشتر برای بیزینس من ها و افرادی که برای انجام کاری به غیر از تفریح به کیش سفر کرده‌اند، مناسب می باشد. لازم به ذکر است که هتل آپارتمان فارابی کیش دارای ۶۰ سوئیت یک خوابه، ۵۰ سوئیت دو خوابه، ۸ واحد سوئیت دو تخته و ۱۸ واحد سوئیت دو نفره می باشد و تقریباً تمامی اتاقها دارای امکانات یکسانی به شرح زیر هستند:

ماهواره، تلویزیون، یخچال، اینترنت، سیستم گرمایشی و سرمایشی، حمام، سرویس بهداشتی، روم سرویس و صبحانه.

فاصله هتل آپارتمان فارابی از مکان های مهم کیش

هتل آپارتمان فارابی کیش هتلی ۲ ستاره می باشد که تقریباً در نزدیکی شهر قرار گرفته است و به همین علت شما می توانید به راحتی به رستوران ها و مراکز خرید دسترسی داشته باشید.

هتل آپارتمان فارابی کیش فاصله تقریباً زیادی تا ساحل دارد به همین علت کسانی که برای تفریح مخصوصاً تفریحات آبی به جزیره کیش آمده اند ممکن است با این موضوع مشکل داشته باشند با این حال شما می توانید با استفاده از خودرو و یا تاکسی در ۷ دقیقه خود را به ساحل کیش برسانید.

همچنین لازم به ذکر است که هتل آپارتمان فارابی کیش نزدیک به رستوران نهنگ سفید نیز هست و شما می توانید خیلی راحت و در صورت دلخواه غذای خود را در رستوران اطراف این هتل میل کنید، فاصله رستوران نهنگ سفید تا هتل آپارتمان فارابی کیش حدود ۵۰ متر است.

هتل آپارتمان فارابی کیش در نزدیکی بازار مریم قرار دارد، این بازار که یکی از بهترین مراکز خرید کیش به شمار می آید.

از دیگر مکان هایی که در نزدیکی هتل آپارتمان فارابی کیش قرار دارد می توان به پارک شهر و یا مرکز خرید ۲۰ اشاره کرد.