امکانات هتل قائم

_ترانسفر                _بدنسازی                          _نت در لابی                _کافی نت

_پارکینگ                _تاکسی سرویس                _اعلام حریق                _رستوران

_لابی                    _آسانسور                          _کافی شاپ                _نمازخانه

هتل قائم

هتل 3 ستاره قائم کیش به نام هتل ریان قائم نیز شناخته می شود که در مرکز جزیره کیش قرار دارد و دارای فاز یک و فاز دو می باشد. فاز 1 هتل قائم در سال 1380 ساخته شده است و دوباره در سال 1393 مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل قائم کیش فاز یک قدیمی تر و با کیفیت پایین تر، بدون آسانسور است و همچنین فاز 2 این مجموعه در سال 1390 ساخته شده است و دوباره در سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل قائم کیش فاز 2 و فا 3 نوساز هستند و نظر مکانی نزدیک به دریا قرار دارد و همچنین به مراکز خرید نزدیک می باشد. طبق نظرات در مورد هتل قائم کیش جزو هتل های متوسط و تمیز جزیره کیش به شمار می آید.

مشخصات عمومی هتل قائم کیش

 • وضعیت دید هتل : خیابان – محوطه هتل

 • تعداد اتاق ها : 80  اتاق

 • تعداد طبقات : 3  طبقه

 • تعداد تخت ها : 240  تخت

 • ظرفیت لابی : 20  نفر

لیست اتاق های هتل قائم کیش

اتاق های هتل قائم از لحاظ نوع اتاق و حداکثر ظرفیت دارای اتاق های 2 تخته فاز یک، اتاق 2 تخته فاز 2، اتاق 3 تخته فاز 2، اتاق 4 تخته فاز 1، اتاق 4 تخته فاز 2، همراه با امکانات ویژه که هر کدام به ترتیب شامل: صبحانه رایگان و یک تخت دبل، بگ تخت دبل و صبحانه رایگان، یک تخت دبل و یک تخت سینگل و صبحانه رایگان، یک تخت دبل و یک تخت سینگل و صبحانه رایگان، یک تخت دبل و دو تخت سینگل و صبحانه رایگان، یک تخت دبل و دو تخت سینگل و صبحانه رایگان می باشند.

امکانات اتاق های هتل قائم کیش

کلیه اتاق های این مجموعه شامل: سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، صبحانه، قفل درب کارتی، مبلمان، تلفن داخلی و تلفن آزاد، یخچال، سرویس اتاق ها، شارژ وسایل الکترونیکی، شبکه خبری، شبکه های دیجیتال (استانی)، سیستم اعلان حریق، سیستم اطفاء حریق، اسپیلت، رخت آویز، دراور، آباژور، کمد لباس، پاور سوئیچ، حمام خصوصی همراه با دوش اختصاصی و امکانات دیگری شامل: صابون، شامپو، مسواک، خمیر دندان، دمپایی حمام می باشند.

امکانات هتل قائم کیش

هتل قائم امکانات رفاهی متنوعی را مانند: آسانسور، لابی، اینترنت در لابی، کافی شاپ، پذیرش 24 ساعته، تلویزیون LED در لابی، سرویس ایرانی و فرنگی در لابی، سرویس فرنگی و ایرانی در طبقات، دستگاه واکس کفش، تلفن داخلی و آزاد، خدمات تور برای مسافرین تور کیش، خدمات تهیه بلیط، دستگاه فکس و پرینتر، تاکسی سرویس، کرایه اتومبیل (بدون راننده)، گشت نیمروزی، ترانسفر رفت، لابی، نمازخانه، اتاق چمدان، سالن بدنسازی، خدمات بیدارباش، خدمات خانه داری، خدمات باربری، زنگ هشدار، سیستم اعلان حریق، کپسول آتش نشانی، سیستم تهویه مطبوع، پارکینگ روباز و خدمات برای میهمانان عزیز و گرامی ناتوان شامل می شود.

رستوران و کافی شاپ هتل قائم ریان کیش

این اقامتگاه دارای 1 مجموعه رستوران با نام رستوران قائم می باشد که این مجموعه در طبقه همکف ساختمان قدیمی (فاز 1) و دارای 200  نفر ظرفیت می باشد و در آنها انواع غذاهای ایرانی برای مهمانان و گردشگران تور کیش سرو می شود که نوع سرو این غذاها به صورت انتخابی بوده و همچنین پارکینگ آن نیز رایگان بوده و تنها دارای 15 تا ماشین طرفیت می باشد.

فاصله هتل قائم تا مقاصد گردشگری جزیره کیش

 • فاصله تا شهر زیرزمینی کاریز 9 دقیقه (با ماشین)

 •  شهر باستانی حریره 11 دقیقه (با ماشین)

 •  کشتی یونانی 17 دقیقه (با ماشین)

 • پارک دلفین ها 8 دقیقه (با ماشین)

 •  باغ پرندگان 8 دقیقه (با ماشین)

 • مرکز خرید مروارید کیش 3 دقیقه (با ماشین)

 • مرکز خرید پردیس 1 و  2 چهار دقیقه (با ماشین)

قوانین هتل قائم کیش

ساعت تحویل اتاق:14 

ساعت تخلیه اتاق:12

هزینه برای اقامت کودکان زیر 5 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان و بالای 5 سال نفر اضافه محسوب می شود.