امکانات هتل ایرسا

_پارکینگ                     _کافی شاپ                _نت در اتاق                         _نت در لابی

_کافی نت                   _فضای سبز                 _تاکسی سرویس                _لاندری

_خدمات اتاق               _اعلام حریق                 _رستوران                           _لابی

_چایخانه                     _گاو صندوق                 _نمازخانه

هتل ایرسا

هتل ایرسا یکی از هتل های 2 ستاره ای است که در خیابان فلسطین با ظاهر شیشه ای خود کاملا مشخص می باشد. در میان هتل های مقرون به صرفه و ارزان قیمتی که در این جزیره وجود دارد هتل ایرسا انتخابی فوق العاده می باشد که علاوه بر ارزان بودن، امکانات بسیار خوبی را ارائه می دهد. این هتل زیبا در سال 1385 ساخته شده و در سال 1391 مورد بازسازی قرار گرفت. هتل ایرسا 3 طبقه دارد و 20 اتاق مجزا را در خود جای داده است.

برجسته ترین امکانات هتل ایرسا

تاکسی سرویس، پارکینگ، آسانسور، سیستم اعلام حریق، صندوق امانات، کافی نت، خدمات خانه داری، خدمات تور، فضای سبز، تلویزیون در لابی، خشکشویی، سفره خانه، رستوران، نمازخانه، پذیرش 24 ساعته و کارکنان ماهر می باشد. رستوران هتل غذاهای محبوب ایرانی، غذاهای دریایی و برخی از غذاهای ایتالیایی را سرو می کند که گردشگران تور قشم می توانند از آن ها بهره ببرند.

موقعیت مکانی هتل ایرسا

هتل ایرسا موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد و دسترسی مناسبی به جاذبه های گردشگری این جزیره دارد، برای مثال می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
-مجتمع تجاری سیتی سنتر  5 دقیقه
-بازار بین المللی ستاره قشم  3 دقیقه
-غار خوربس 14 دقیقه
-غار نمک حدود 2 ساعت
-بازار قدیم درگهان قشم 30 دقیقه
-فرودگاه بین المللی قشم 50 دقیقه
-جنگل دریایی 1 ساعت
بر اساس مقرراتی که در این هتل وجود دارد تحویل اتاق ها در ساعت 14:30 و تخلیه آن ها در ساعت 12:30 انجام می شود.
انواع اتاق هایی که در هتل ایرسا وجود دارد عبارت اند از: اتاق 2 تخته با هزینه 282 هزار تومان، اتاق 3 تخته با هزینه 378 هزار تومان و سوئیت دو خوابه با هزینه 456 هزار تومان که تمامی آن ها امکانات اولیه را دارا می باشند و گردشگران تور قشم می توانند از آن ها بهره مند شوند.