امکانات هتل Hotel Rixos Taksim Istanbul

_رستوران                   _پارکینگ               _آسانسور               _کافی شاپ

_نت در اتاق                _اتاق ماساژ           _نت در لابی           _لاندری

_خدمات اتاق              _ماهواره                _استخر                  _لابی

_آرایشگاه

Rixos Taksim Istanbul Hotel

هتل Rixos Taksim Istanbul اقامتگاهی معروف واقع در نزدیکی میدان تقسیم شهر استانبول می باشد و به سبب موقعیت مکانی مناسبی که دارد همواره مورد توجه گردشگران تور استانبول بوده است. هتل Rixos Taksim Istanbul بسیار لوکس می باشد و گردشگرانی که مایلند به اقامت در هتل های لوکس هستند می توانند Rixos Taksim Istanbul را انتخاب کنند.
همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم هتل Rixos Taksim Istanbul در نزدیکی میدان تقسیم که از معروف ترین و توریستی ترین مناطق موجود در شهر استانبول می باشد قرار دارد و گردشگرانی که این هتل 5 ستاره را برای اقامت در ترکیه انتخاب می کنند دسترسی آسانی به برخی از جاذبه های گردشگری نظیر میدان تاکسیم، خیابان استقلال، حمام قدیمی ترکیه و غیره خواهند داشت.
همچنین باید بدانید که این هتل در فاصله 21.6 کیلومتری از فرودگاه بین المللی آتاتورک قرار دارد و گردشگران می توانند به سادگی و با استفاده از ترانسفر فرودگاهی جا به جا شوند.
اتاق های متنوعی در این هتل وجود دارد که هر یک از آن خدمات و ظرفیت مخصوص به خود را دارند و گردشگران می توانند با توجه به نیاز های خود یکی از آن ها را برای اقامت در هتل انتخاب نمایند همچنین گردشگران تور استانبول باید توجه داشته باشند که Rixos Taksim Istanbul 5 ستاره بوده و به همین سبب امکانات رفاهی بسیاری را در خود جای داده است، از امکانات موجود در این اقامتگاه لوکس می توان به اسپا، اتاق ماساژ، رستوران و کافه، اتاق کنفرانس، سرویس لاندری، پذیرش 24 ساعته، پارکینگ رایگان، اینترنت پر سرعت رایگان، باشگاه بدنسازی، استخر شنا، سالن زیبایی، میز تور، صندوق امانات، سیستم تهویه هوا و غیره اشاره کرد.
لازم به ذکر است که این هتل یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت گردشگران تور استانبول به شمار می آید و گردشگران به سبب موقعیت مکانی مناسب و امکانات با کیفیت موجود در این مجموعه اقامتی راحت و ایده آل را تجربه خواهند کرد.