امکانات هتل کاوان

_نت در اتاق                _نت در لابی                _اعلام حریق               _رستوران

_لابی                        _نمازخانه

هتل کاوان

در جزیره قشم هتل های فراوانی وجود دارد که برای رفاه حال توریست ها به وجود آمده اند. یکی از هتل های خوبی که در این جزیره توریست ها می توانند در آن اقامتی خوب و خوش را تجربه کنند ” هتل آپارتمان کاوان” نامیده می شود.
هتل آپارتمان کاوان ساختمانی 5 طبقه می باشد که 11 واحد اقامتی جداگانه دارد، این هتل از سال 1391 میزبان میهمانان و مسافران مختلف است. یکی از دلایل محبوبیت هتل کاوان موقعیت مکانی مناسب آن است، برای مثال می توان گفت مرکز خرید ستاره در فاصله نزدیکی از آن قرار دارد و بدین ترتیب گردشگران تور قشم این فرصت را دارند که به راحتی برای خرید کردن اقدام کنند.
مکان هایی نظیر: پارک زیتون در فاصله حدودی 8 کیلومتر، روستای لافت 57 کیلومتر، قلعه پرتغالی ها 844 متر، تنگه چاهکوه 95 کیلومتر، مجتمع تجاری سیتی سنتر 2 کیلومتر، جنگل دریایی حرا 59 کیلومتر، غارهای خوربس 13 کیلومتر، دره ستارگان 22 کیلومتر، جزایر ناز 26 کیلومتر، بازار سنتی قدیمی قشم 840 متر، جزیره هنگام 53 کیلومتر و مجتمع تجاری خلیج فارس 2 کیلومتر تا هتل فاصله دارند.
هتل آپارتمان کاوان دارای اتاق های گوناگونی نظیر:
-سوئیت دو نفره با قیمت 180 هزار تومان
-سوئیت سه نفره با قیمت 320 هزار تومان
-سوئیت چهار نفره با قیمت 420 هزار تومان
-سوئیت پنج نفره با قیمت 520 هزار تومان
-سوئیت شش نفره با قیمت 620 هزار تومان
خوب است بدانید که این اتاق ها مجهز به مبلمان، یخچال، تلفن، تراس، کمد لباس، چای ساز، قهوه ساز، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، تلویزیون، صندوق امانات، اینترنت رایگان و لوازم آرایشی و بهداشتی بوده که گردشگران تور داخلی می توانند از آن ها استفاده کنند.
هتل آپارتمان کاوان دارای امکانات بسیار خوبی همچون: لابی، اینترنت رایگان، نمازخانه، پله اضطراری، پذیرش شبانه روزی، خدمات خانه داری، کپسول آتش نشانی، کرایه اتومبیل، پله اضطراری و غیره می باشد که گردشگران تور قشم می توانند از آن ها بهره ببرند.