امکانات هتل Hotel Rixos Downtown

_نت در اتاق                 _اتاق ماساژ               _زمین تنیس               _پارکینگ

_استخر                       _گاو صندوق              _اتاق جلسه               _پذیرش

_کرایه خودرو                _صرافی                    _تهیه بلیط                  _آرایشگاه

Rixos Downtown Hotel

اگر می خواهید در یکی از 25 هتل برتر شهر آنتالیا اقامت داشته باشید، هتل رکسوس داون تاون یکی از بهترین گزینه ها برای شما می باشد. این هتل فوق العاده در سال 1990 ساخته و در سال 2011 مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل یکی از زیر مجموعه های برند رکسوس rixos می باشد و از امتیاز نزدیکی به ساحل کنیتالی برخوردار است.

هتل رکسوس داون تاون 360 واحد اقامتی داشته و معماران، هنر بسیاری در طراحی دکوراسیون آن خرج کرده اند. در ادامه به بررسی بیشتر این هتل شگفت انگیز می پردازیم پس با ما همراه باشید.

امکانات رفاهی و خدماتی هتل rixos downtown

از نظر امکانات رفاهی می توان انتظار زیادی از هتل رکسوس داون تاون آنتالیا داشت. این هتل پنج ستاره از وای فای رایگان برخوردار بوده و پارکینگ اختصاصی دارد. پذیرش 24 ساعته این هتل موجب شده تا مهمانان از هیچ نظر نگرانی نداشته باشند. از دیگر امکانات این هتل می توان به خدمات بلیط، خدمات تبدیل ارز، صندوق امانات، میز تور، کرایه خودرو، شاتل رایگان به ساحل، باغ، تراس، زمین تنیس، سالن اجتماعات، آرایشگاه، استخر روباز و ساحل خصوصی اشاره کرد.

امکانات تفریحی هتل rixos downtown

هتل رکسوس داون تاون از نظر امکانات تفریحی هیچ چیزی کم ندارد. 2 زمین تنیس و باشگاه ورزشی تنها بخش کوچکی از امکانات ورزشی این هتل است. تصور کنید که بعد از یک تمرین بدنی سنگین، گرفتن یک ماساژ درمانی در اسپا چقدر می تواند لذت بخش باشد. از دیگر امکانات تفریحی این هتل می توان به تیم انیمیشن، 1 استخر روباز، کلاب ریکسی کودکان، حمل و نقل رایگان و ورودیه رایگان به پارک موضوعی land of legend اشاره کرد.

امکانات اتاق های هتل rixos downtown

هتل پنج ستاره Rixos Downtown دارای 8 طبقه است و 360 واحد اقامتی را در خود جای داده است. دکوراسیون داخلی این اتاق ها کاملا دلچسب و شیک هستند. این هتل سه نوع اتاق استاندارد، دلوکسی با متراژ 32 متر مربع و گنجایش دو نفر دارد؛ اتاق سوم نوعی اتاق کانکتی می باشد که از به هم پیوستن دو اتاق دلوکس یا استاندارد به وجود می آید و 64 متر مربع مساحت دارد. در ادامه به برسی انواع اتاق های این هتل می پردازیم:

سوئیت جونیور

سوئیت جونیور 48 متر مربع متراژ دارد و کوچک‌ ترین سوئیت این مجموعه محسوب می شود و علاوه بر داشتن متراژ بزرگ‌ تر نسبت به اتاق‌های دلوکس و استاندارد، از دکوراسیون و منظره‌ بهتری نیز برخورددار است.

سوئیت خانوادگی

سوئیت خانوادگی دارای بالکنی به بزرگی 20 متر مربع بوده و  2 سرویس بهداشتی و 2 اتاق‌ خواب دارد.

سوئیت دلوکس

سوئیت دلوکس نیز همانند سوئیت خانوادگی، بالکن 20 متر مربعی دارد اما ظرفیت آن مناسب 2 بزرگسال و یک کودک است. اگر همراه با فرزند تان به سفر می روید این سوئیت انتخاب مناسبی برای شما است.

کینگ سوئیت

سوئیت کینگ 128 متری است و امکانات بیشتری نسبت به تمامی اتاق‌ و سوئیت‌های هتل رکسوس داون تاون دارد.

سوئیت اگزکیوتیو

اگر به دنبال زیبا ترین سوئیت این هتل می گردید سوئیت اگزکیتیو و کینگ، انتخاب مناسب شما است.

رستوران و کافی شاپ های هتل rixos downtown

هتل پنج ستاره رکسوس داون تاون، سه رستوران با نام های پانارومیک، تروپیک و لکسوس لانژ می باشد. رستوران پانارومیک، رستوران اصلی این هتل محسوب شده و منوی غذایی بسیار گسترده ای دارد. غذا های بین الملل در بوفه این رستوران در تمام وعده های غذایی در دسترس هستند.

دو رستوران تروپیک و لانژ به صورت A La Carte هستند. رستوران تروپیک در انواع اسنک های ترکی مهارت دارد و رستوران لانژ نیز در انواع غذا های بین الملل و نوشیدنی ها تخصص دارد.

علاوه بر این رستوران ها، 4 بار و اسنک بار دارد که با دکوراسیون داخلی خاص خود محیطی دلپذیر را برای مهمانان رقم می زنند.

فاصله هتل rixos downtown تا مکان های مهم آنتالیا

  • فاصله هتل تا موزه آنتالیا: 500 متر
  • فاصله هتل تا تئاتر روباز: 900 متر 
  • فاصله هتل تا شهر قدیمی مارینا: 2500 متر
  • فاصله هتل تا برج ساعت آنتالیا: 2800 متر
  • فاصله هتل تا هادریانز گیت آنتالیا: 3000 متر