امکانات هتل رخسار

_نت در لابی                _تاکسی سرویس                _لاندری                       _خدمات اتاق

_رستوران                    _آسانسور                          _گاو صندوق                 _واکس کفش

_نظافت اتاق                _تهویه هوا                          _اتاق چمدان                _اطفاء حریق

هتل رخسار

قشم، بزرگ ترین جزیره ی ایران می باشد که در استان هرمزگان واقع شده است. تاریخچه ی این جزیره به زمان ساسانیان بر می گردد و از همین رو، مکان های تاریخی و توریستی این جزیره باعث شده است تا مسافران زیادی سالانه به این منطقه سفر کنند. علاوه بر مکان های تفریحی و توریستی که قشم از آن ها برخوردار است، این جزیره مراکز خرید بسیار بزرگی نیز دارد، به طوری که می توان گفت بسیاری از افرادی که به این جزیره سفر می کنند، به قصد خرید کیف و کفش، لباس، وسایل خانه، پارچه و… به قشم می آیند.

یکی از مسائلی که برای هر گردشگری با اهمیت است، انتخاب یک هتل خوب برای مدت زمان سفر می باشد. امروز قصد داریم به بررسی هتل رخسار قشم بپردازیم و آن را به شما معرفی کنیم. این هتل تازه تاسیس، در فروردین ماه سال 97 کار خود را به عنوان یکی از هتل های دو ستاره ی شهر قشم شروع کرد. این هتل در 4 طبقه و 20 اتاق ساخته شده است. نیم طبقه ی اول این هتل که جز یکی از طبقات آن حساب می شود، اتاق هایی با متراژ کمتر نسبت به اتاق های طبقات بالا دارد و علاوه بر آن این اتاق ها پنجره نیز ندارند.

هتل رخسار قشم در بلوار شهید رجایی جزیره قرار گرفته و یکی از هتل هایی است که می توان گفت به دلیل نزدیکی به اماکن تجاری قشم، موقعیت قرار گیری عالی دارد. جالب است بدانید این هتل طوری ساخته شده که تمام اتاق ها و سوئیت های آن رو به دریا مشرف هستند و فضایی آرامش بخش را برای مهمانان به ارمغان می آورند.

یکی از دلایلی که برای انتخاب این هتل توسط مهمانان عزیز وجود دارد، دسترسی آسان هتل رخسار به ساحل دریا و فاصله ی حداکثر 2 کیلومتر آن از قلعه ی پرتغالی ها و بازار قدیم قشم است.

مانند هتل های دیگر جزیره ی قشم، ساعت تحویل گرفتن اتاق در این هتل ساعت 14 یا 2 بعد از ظهر و ساعت تحویل دادن آن نیز ساعت 12 ظهر است. وجود این اختلاف دو ساعتی میان ساعت های چک این و چک آت، به دلیل انجام نظافت توسط خدمه و تحویل تمیز اتاق به مهمانان بعدی می باشد، لذا اگر زمان تحویل دادن اتاق های شما مقداری به تاخیر بیفتد، ممکن است هتل شما را ملزم به پرداخت جریمه کند.

شرایط کنسلی هتل رخسار قشم نیز به این صورت است که اگر 24 ساعت قبل از ورودتان اقدام به کنسل کردن رزرو خود کنید، 70 درصد از هزینه ی شب اول از شما به عنوان جریمه گرفته می شود. اگر از 24 تا 48 ساعت قبل از تحویل گرفتن اتاق ها نیز اقدام کنید، 50 درصد هزینه ی شب اول از شما گرفته خواهد شد. در صورت لغو کردن بیش از 48 ساعت از روز تحویل گرفتن، 30 درصد هزینه ی اول از شما جریمه گرفته خواهد شد. اگر هم که بدون اعلام قبلی اقدام به کنسل کردن رزرو خود کنید، هتل تمام هزینه ی شب اول اقامت را از شما خواهد گرفت. 

اگر قصد دارید در این هتل اقامت داشته باشید، دانستن چند نکته می تواند برای شما مفید باشد :

مسافران حتما باید شناسنامه را همراه خود داشته باشند، در غیر این صورت پذیرش هتل نمی تواند اتاق ها را به افراد تحویل دهد.

پذیرش صیغه نامه تنها در صورتی است که بر روی آن مهر برجسته خورده باشد و همچنین کارت ملی و شناسنامه ی عکس دار آن ها نیز به پذیرش، در کنار صیغه نامه تحویل شود.

پذیرش خانم های مجرد تنها با ارائه ی مدرک شناسایی معتبر قابل انجام است.

هزینه ی اقامت کودکان زیر پنج سال در هتل رخسار قشم، اگر در صورت عدم استفاده از سرویس باشد رایگان است. همچنین افرادی ملزم به پرداخت هزینه ی اقامت هستند که سن بیشتر از 5 سال داشته باشند.

امکانات و خدمات هتل آپارتمان رخسار

در این قسمت سعی داریم به بررسی امکانات کلی این هتل بپردازیم. هتل رخسار قشم، یک سالن صبحانه خوری دارد که ظرفیت آن 40 نفر می باشد. این سالن که در نیم طبقه ی اول قرار گرفته است، همه روزه از ساعات 7 و نیم صبح الی 9 صبح اقدام به پذیرایی از مسافران می کند.

هتل رخسار برای مسافران اینترنت رایگان نیز در نظر گرفته است، اما مسافران تنها می توانند در لابی و نیم طبقه ی اول که سالن صبحانه را نیز شامل می شود از این دسترسی استفاده کنند. دسترسی به اینترنت در اتاق های هتل میسر نیست.

کارکنان این هتل به زبان انگلیسی مسلط هستند و مسافران و توریست های خارجی می توانند از این بابت آسودگی خاطر داشته باشند. این هتل همچنین از سرویس بهداشتی فرنگی در لابی، صندوق امانات، آسانسور و تاکسی سرویس شبانه روزی برخوردار می باشد.

اتاق های هتل آپارتمان  رخسار قشم

هتل آپارتمان رخسار قشم، ۱۲ سوئیت بزرگ دارد. این سوئیت ها و یویی رو به دریا دارند و همگی مجهز به سیستم تهویه ی هوا، سیستم اطفای حریق، تلویزیون های LCD، ،مینی بار، روم سرویس، خدمات اتو، خدمات خشکشویی، اتاق چمدان و دیگر امکانات می باشند.

هتل رخسار هفت نوع اتاق مختلف دارد. این اتاق ها به دسته های اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، سوئیت یک خوابه برای دو نفر، سوئیت یک خوابه برای سه نفر، سوییت یک خوابه برای چهار نفر و سوییت یک خوابه برای پنج نفر تقسیم بندی می شوند. 

همه ی اتاق ها ویژگی ها و امکانات مشترکی مانند تهویه ی هوای اتاق، تلویزیون LCD، مینی بار، سشوار، لوازم بهداشتی، دمپایی راحت، شستشو و خشکشویی لباسها، واکس کفش، خدمات ۲۴ ساعته در اتاق، نظافت روزانه و دیگر خدمات دارند.

فاصله هتل آپارتمان رخسار از مکان های مهم قشم

در این قسمت، فاصله ی هتل رخسار تا مراکز و قسمت های مهم جزیره ی قشم را برای شما آورده ایم.

  • فاصله هتل تا بازار بین المللی ستاره ی قشم: ۵ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا عمارت کلاه فرنگی بندرعباس: ۹۶ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا معبد هندوها بندرعباس: ۱۰۲ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا حمام گله داری بندرعباس: ۹۶ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا ایستگاه راه آهن بندرعباس: ۱۰۷ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا پایانه مسافربری: ۱۰۹ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی: ۱۲۲ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا بازار قدیم درگهان قشم: ۳۲ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا درگهان: ۳۳ دقیقه با خودرو
  • فاصله هتل تا فرودگاه جزیره قشم: ۵۰ دقیقه با خودرو