امکانات هتل آپارتمان شباویز

_نت در اتاق                _ترانسفر                           _نت در لابی                _فضای سبز

_پارکینگ                    _تاکسی سرویس               _ماهواره                     _رستوران

_لابی                        _کافی شاپ                      _گاو صندوق                _نمازخانه

آپارتمان شباویز

هتل آپارتمان شباویز در نزدیکی مرکز خرید کیش، واقع در ابتدای جاده جهان قرار دارد و این اقامتگاه در سال 1374 تاسیس شده است و مساحتی بالغ بر 20.000 متر مربع دارد.

این هتل 2 ستاره تنها به محوطه هتل مشرف می باشد و از آنجایی این اقامتگاه ساختی ویلایی دارد به همین دلیل دارای طبقات نمی باشد و همچنین این مجموعه شامل 81 اتاق و در مجموع 405 تخت می باشد.

امکانات عمومی هتل آپارتمان شباویز

این اقامتگاه شامل: لابی با ظرفیت 20 نفر و اینترنت بی سیم رایگان، فضای سبز، کافی شاپ، پذیرش 24 ساعته، صندوق امانات، تلویزیون LCD در لابی، دستگاه واکس کفش، تلفن داخلی، خدمات تور در مسافرین تور کیش، خدمات تهیه بلیط، ترانسفر رفت، تاکسی سرویس، نمازخانه و اتاق چمدان می باشد.

لیست اتاق ها هتل آپارتمان شباویز

همچنین در انتها می توان به اتاق های 2 تخته، 3 تخته، 4 تخته، 5 تخته و 6 تخته این اقامتگاه اشاره کرد که تمامی این اتاق ها دارای انواع تخت ها با توجه به چند تخته بودن آن، صبحانه رایگان و اینترنت رایگان می باشند.

امکانات اتاق های هتل شباویز کیش

کلیه اتاق های این مجموعه دارای امکاناتی نظیر: مینی کافه غیررایگان، سرویس ایرانی، صبحانه، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت بی سیم، مبلمان، سرویس اتاق ها، یخچال، تلفن داخلی، تلویزیون LCD، اسپلیت، حمام همراه با دوش و مابقی امکانات و قفل درب کلیدی می باشند.

رستوران و کافی شاپ هتل آپارتمان شباویز

رستوران شباویز هتل دارای ظرفیتی بالغ بر 50 نفر می باشد که در آن انواع غذاهای ایرانی برای مهمانان و گردشگران تور کیش سرو می کند و این سرو غذاها به صورت انتخابی می باشد.

فاصله هتل آپارتمان شباویز تا مقاصد گردشگری جزیره کیش

  • فاصله تا شهر زیرزمینی کاریز 12 کیلومتر

  • شهر باستانی حریره 13 کیلومتر

  • کشتی یونانی 17 کیلومتر

  • پارک دلفین ها 3.5 کیلومتر

  • باغ پرندگان 3.5 کیلومتر