امکانات هتل تماشا

_رستوران                    _پارکینگ                       _آسانسور                          _کافی شاپ

_کافی نت                   _دستگاه ATM                _تاکسی سرویس                _لاندری

_اعلام حریق                _رستوران                      _لابی                                _گاو صندوق

_نمازخانه

تاریخچه هتل تماشا

هتل تماشا، اقامتگاهی 2 ستاره می باشد که در میدان امیر کبیرواقع شده است و در سال 1377 به بهره برداری رسید و سپس در بهار سال 1391 جهت رفاه حال بیشتر میهمانان و گردشگرانی که برای سفر به جزیره کیش این هتل را انتخاب می کنند، مورد بازسازی قرار داد. هتل تماشا نسبت به ساحل زیبای دریای خلیج همیشه فارس و بازار کیش در موقیعتی مناسبی قرار گرفته است که این موضوع باعث شده، گردشگران و میهمانان عزیز و گرامی تور کیش تعطیلات خوبی را در این اقامتگاه بگدرانند. این مجموعه جهت رفاه حال مسافران خود در جزیره زیبای کیش سرویس استقبال فرودگاهی را در نظر گرفته است. این اقامتگاه در نظر موقعیت مکانی در محل بسیار مناسبی قرار گرفته است و از نظر وضعیت تراکیف، خارج از محدوده طرح تراکیف قرار دارد.

مشخصات عمومی هتل

وضیعت دید هتل : ساحل – محوطه هتل
تعداد اتاق ها : 62 اتاق
تعداد طبقات : 2 طبقه
تعداد تخت ها : 216 تخت

لیست اتاق ها

اتاق های هتل تماشا از لحاظ نوع اتاق و حداکثر ظرفیت دارای اتاق های 2 تخته (هافبرد)، اتاق 3 تخته (هافبرد)، اتاق 4 تخته (هافبرد) و اتاق 5 تخته (هافبرد) همراه با امکانات ویژه، که هر کدام به ترتیب شامل: صبحانه رایگان و یک تخت دبل، یک تخت دبل و یک تخت سینگل و صبحانه رایگان، یک تخت دبل و دو تخت سینگل و صبحانه رایگان و یک تخت دبل و سه تخت سینگل و صبحانه رایگان می باشند.

امکانات اتاق ها

کلیه اتاق های این مجموعه شامل: تلویزیون معمولی، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، صبحانه، سیستم تهویه مطبوع، مبلمان، تلفن داخلی، یخچال، سرویس اتاق ها، سیستم اعلان حریق، سیستم اطفاء حریق، اسپیلت، حمام خصوصی همراه با دوش اختصاصی، دمپایی حمام، دمپایی دستشویی و قفل درب کلیدی می باشند.

امکانات و خدمات هتل

هتل تماشا امکانات رفاهی متنوعی را مانند: لابی، فضای سبز، اینترنت در لابی، کافی شاپ، صندوق امانات، لاندری (خشکشویی)، تلویزیون LCD در لابی، تلفن داخلی، دستگاه فکس، تاکسی سرویس، نمازخانه، ترانسفر رفت، خدمات خانه داری، خدمات باربری، سیستم تهویه مطبوع، پارکینگ سرپوشیده و سیستم اعلان حریق شامل می شود.

رستوران و کافی شاپ

این اقامتگاه دارای 1 مجموعه رستوران با نام رستوران سراب می باشد که این مجموعه دارای 90 نفر ظرفیت می باشد و در آن انواع غذاهای ایرانی، دریایی و سنتی برای میهمانان و گردشگران تور کیش سرو می شود که نوع سرو این غذاها به صورت انتخابی بوده و همچنین پارکینگ آن نیز رایگان می باشد.

فاصله هتل تا مقاصد گردشگری جزیره کیش

فاصله تا شهر زیرزمینی کاریز 14 دقیقه، شهر باستانی حریره 14 دقیقه، کشتی یونانی 23 دقیقه، پارک دلفین ها 13 دقیقه و باغ پرندگان 12 دقیقه با ماشین می باشد.

قوانین هتل

خدمات رايگان هتل تماشا شامل صبحانه و نهار (فقط براي ميهمانان شبكه آي هو)، استقبال در فرودگاه جزيره كيش و همچنين 50% تخفيف پارك دلفين ها مي باشد…هزينه اقامت كودكان 2 تا 5 سال 70000 ريال و براي كودكان بالاي 5 سال هزينه يك نفر بزرگسال محاسبه مي شود.