امکانات هتل آنا

_نت در اتاق                        _نت در لابی                _کافی نت                   _دستگاه ATM

_تاکسی سرویس                _لاندری                      _خدمات اتاق                _لابی

_آسانسور                          _کافی شاپ                _گاو صندوق

هتل آنا

هتل آپارتمان آنا در خیابان غفاری یکی از هتل های 3 ستاره خوب در جزیره زیبای قشم است، این هتل در 5 طبقه و با 24 واحد در سال 1393 افتتاح شد، این هتل علاوه بر موقعیت مکانی عالی، امکانات و خدمات رفاهی مطلوبی نیز دارد.

امکانات رفاهی و خدمات هتل آپارتمان آنا قشم

این هتل یک هتل به صرفه و اقتصادی به حساب می آید، از ویژگی های خاص آن میتوان به سرویس صبحانه، اینترنت رایگان و پارکینگ رایگان اشاره نمود.

اتاق های هتل آنا

هتل آوانی 4 نوع اتاق را در اختیار شما قرار میدهد که عبارتند از اتاق های یک خوابه 2 تا 5 نفره که معمولا یک خوابه هستند و در آنها چندین تخت و چندین مبل تبدیل شونده به تخت وجود دارد.

قیمت این اتاق ها از حدود 300 هزار تومان برای هر شب شروع شده و تا 600 هزار تومان به ازای اتاق 5 نفره بالا میرود و همه اتاق ها از سرویس اینترنت و صبحانه و … بهره مندند.

فاصله هتل آپارتمان آنا از مکان های مهم قشم

هتل آنا همانطور که گفته شد موقعیت مکانی بسیار مطلوبی دارد، این هتل پیاده 3 دقیقه تا بازار قدیم قشم و 7 دقیقه پیاده تا قلعه پرتغالی ها فاصله دارد، همینطور با ماشین در عرض 10 دقیقه میتوان به مراکز خرید قشم و پردیس رسید. گردشگران تور قشم می توانند این هتل را برای دسترسی آسان به مراکز تفریحی جزیره قشم انتخاب نمایند.