امکانات هتل کیمیا 3

_آسانسور                         _کافی شاپ                _نت در لابی                _دستگاه ATM

_تاکسی سرویس               _لابی                         _گاو صندوق

هتل کیمیا 3

جزیره قشم یکی از بهترین جزیره های کشور ایران است که سالانه گردشگران زیادی با ‏تور قشم به این جزیره سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن دیدن می کنند پر گردشگر ‏بودن این جزیره باعث شده تا در این شهر هتل ها و اقامت گاه های زیادی وجود داشته ‏باشد. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از هتل های سه ستاره و ‏میان رده این جزیره که هتل کیمیا 3 می باشد در اختیار گردشگران تور قشم و همچنین ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا هتل کیمیا 3 را بهتر ‏بشناسید.
هتل کیمیا در بلوار ولیعصر جزیره قشم واقع شده است که این امر دسترسی هتل به ‏مرکز شهر را آسان کرده است همچنین لازم به ذکر است هتل کیمیا 3 ظرفیت 60 نفر ‏مهمان را دارد.

اتاق های هتل کیمیا 3

اتاق های هتل کیمیا 3 به 4 گروه تقسیم می شود که عبارتند از:
‏1. اتاق های یک تخته با ظرفیت 1 نفر و سرویس صبحانه
‏2. اتاق های دو تخته با ظرفیت 2 نفر و سرویس صبحانه
‏3. سوییت های سه تخته با ظرفیت 3 نفر و سرویس صبحانه
‏4. سوییت دو خوابه با ظرفیت 4 نفر و سرویس صبحانه
در اتاق های این هتل امکانات زیادی نظیر سیستم تهویه هوا مطبوع، یخچال، تلفن، ‏حمام، تلوزیون، سرویس روزانه اتاق و غیره به مسافران و گردشگران تور قشم ارائه می ‏شود.

امکانات هتل کیمیا 3

این هتل با توجه به این که سه ستاره می باشد امکانات مطلوب و با کیفیتی را به ‏گردشگران تور قشم و مسافران خود ارائه می کند از امکاناتی که در این هتل ارائه می ‏شود می توان به آسانسور، رستوران، خشکشویی، سیستم اعلام حریق، خودپرداز و غیره ‏اشاره کرد.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور قشم برایتان مفید واقع شود.