امکانات هتل نخل هنگام

_رستوران                           _آسانسور                    _نت در اتاق                _نت در لابی

_تاکسی سرویس                _خدمات اتاق                _لابی

هتل نخل هنگام

یکی از هتل های مقرون به صرفه جزیره قشم هتل نخل هنگام نام دارد که در سال 1395 احداث شده است. این هتل ساختمانی 5 طبقه می باشد که 21 اتاق مجزا دارد.
از امکاناتی که در هتل نخل هنگام وجود دارد می توان به تاکسی سرویس، میز بیلیارد، نمازخانه، کافی شاپ، پارکینگ، رستوران، اینترنت رایگان، آسانسور و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.
برخی از مکان هایی که در اطراف هتل نخل هنگام واقع شده و گردشگران تور قشم به سهولت می توانند برای بازدید از آن ها اقدام کنند عبارت اند از:
-بازار بین المللی ستاره قشم 8 دقیقه
-فرودگاه قشم 47 دقیقه
-عمارت کلاه فرنگی بندرعباس 96 دقیقه
-پایانه مسافربری بندرعباس 100 دقیقه
-فرودگاه بین المللی بندرعباس 109 دقیقه
-ایستگاه راه آهن بندعباس 107 دقیقه
-معبد هندوها 99 دقیقه
-بازار درگهان قشم 21 دقیقه
-قلعه پرتغالی ها 1.5 کیلومتر
-اسکله شهید ذاکری 2 کیلومتر
همان طور که در بالا اشاره کردیم 21 اتاق مجزا در هتل نخل هنگام وجود دارد که ویژگی مشترک همه آن ها داشتن یخچال، مبلمان، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، تلویزیون، سیستم تهویه مطلوب، خدمات خانه داری، لوازم بهداشتی و تخت های استاندارد می باشد که مورد استفاده گردشگران تور قشم  قرار می گیرد.
اتاق های 2 تخته دبل و 2 تخته توئین با متراژ 15 متر مربع، اتاق های 3 تخته با متراژ 25 متر مربع و اتاق های 4 تخته و 5 تخته با متراژ 35 متر مربع در این هتل در نظر گرفته شده اند که قیمت هر یک بر اساس زمانی که به آن مراجعه می کنید ممکن است تغییر کند.
بر اساس قوانین و مقررات این هتل، کنسل کردن اتاق ها فقط تحت شرایط خاصی که در سایت این هتل گفته شده صورت می گیرد و بعد از کسر مبلغ مربوطه مابقی هزینه به حساب شما واریز می شود.